Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Odborná sekce

Pozvánka na seminář Datoví samurajové - Umění ochrany dat s Hitachi

12.02.2024, 12:19

Vážení obchodní partneři, přijměte pozvání na odborný seminář zaměřený na moderní trendy v datových úložištích a ochraně firemních dat. 20. března 2024 | 10:00 - 13:00 | SONO Design Hotel, Brno.


Na semináři získáte cenné informace o nejnovějších technologiích pro správu a zabezpečení kritických firemních dat. Dozvíte se o možnostech moderních diskových polí, řešeních pro vysokou dostupnost, ochranu a sdílení dat. Představíme Vám také perspektivní směry jako objektová úložiště a cloudové technologie.

Datum a místo konání:  20. března 2024, 10:00 - 13:00 v SONO Design Hotel, Veveří 113, Brno   

 

Registrace zde

 

Program semináře:

09:30 - 10:00 Registrace / Cofeebreak

10:00 - 12:15  Záhájení a odborná část

Diskové pole jako středobod každého IT – Lukáš Bělovský, Pre-Sales Solution Architect, Hitachi Vantara

Zásadním aktivem každé firmy jsou v dnešní digitální době zajisté data. V případě, že je zajištěn spolehlivý přístup k datům, může firma fungovat. Pokud tomu tak není, nastává velký problém! Z pohledu IT se soustředění posouvá na zařízení, kde jsou data uložena. Spolehlivost, výkon, efektivita. Jak tyto výzvy naplňují disková pole Hitachi VSP?

100% Kontinuita provozu? Případové studie technologie Storage Metro Cluster –Jiří Dražil, Sales director 3S.cz

Není to jen teorie. Služby vysoké dostupnosti na úrovni diskových polí jsou moderním trendem. Reálné zkušenosti zákaznických instalací.

Japonská pevnost pro vaše data – Lukáš Bělovský, Pre-Sales Solution Architect, Hitachi Vantara

Sofistikovaná ochrana dat je komplexní úloha, která rezonuje již od vzniku prvního bitu dat. Je to složitá skládačka puzzle, kde je nutné klást velký důraz na správnou volbu jednotlivých dílků. A také na to, aby do sebe dílky parádně zapadaly. Jeden dílek této skládačky je bezesporu produkční diskové pole a jeho funkce. Co vám může v tomto ohledu nabídnout diskové pole Hitachi VSP? Například nativní ochranu cenných databází, nebo integraci se zálohovacím softwarem.

Vítejte ve světě S3 protokolu. A co to vlastně je? – Jiří Dražil, Sales director 3S.cz

Rostoucí objemy dat odhalují slabiny klasických přístupů ke sdílení dat typu CIFS a NFS. Protokol S3 je cesta k překonání těchto limitů. Osvoboďte svá data a dejte jim mobilitu nezávislou na konkrétní hardwarové platformě!

Objektová storage, aneb váš moderní datový trezor – Lukáš Bělovský, Pre-Sales Solution Architect, Hitachi Vantara

Pojďme se vrátit k puzzle sofistikované ochrany dat. První dílek puzzle máme již položen. Čím jej doplnit, abychom naplnili často diskutované pravidlo 3-2-1 a jeho případná rozšíření a modifikace? Objektová storage je tou správnou volbou. Hitachi Content Platform do puzzle přidává důležité funkce, jako je moderní datový trezor.

Obrana proti ransomware? – Imutabilita S3 úložiště jako zbraň proti kyberútokům – Jiří Dražil, Sales director 3S.cz                    

Celosvětově každých 10 sekund proběhne úspěšný útok šifrovacím typem viru. Jak chrání data nejrozšířenější zálohovací platforma VEEAM v součinnosti s imutabilitou objektové storage? Aneb záchranný kruh pro Vaše data jako nemodifikovatelná cloudová kopie dat v další lokalitě.

Diskuse
 

12:15 - 13:00 Společný oběd