Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Odborná sekce

Ukládání kamerových záznamů

19.10.2018, 16:13

Ekonomicky efektivní ukládání velkého množství dat z kamerových záznamů.

 

Řada společností v současné době řeší problematiku ekonomicky efektivního ukládání velkého množství dat, která vznikají masivním nasazováním kamerových systémů. Objemy dat z kamer narůstají i díky rychlému přechodu na vysoká rozlišení kamerových čipů. Některým typů společností je dokonce taxativně uložena povinnost uchovávat kamerové záznamy po dobu 2 let v originálním i záložním formátu a to tak, aby bylo zabráněno jeho poškození, zneužití, odcizení nebo zničení.

Řešením této problematiky může být použití moderních LTO technologií, které umožňují uložit až 30 TB dat na jednu pásku. Při srovnání s diskovými jednotkami jsou LTO technologie neporovnatelné, protože diskové jednotky doposud neumějí ukládat data o tak velké kapacitě, jako to umožňují LTO pásky. Z ekonomického hlediska je pro účely zálohování a archivace LTO páska tím nejlevnějším médiem.

 

 

 

Společnost Quantum, jež patří mezi světové lídry v oblasti archivačních systémů, má ve svém portfoliu několik variant produktů, které umožňují hned několik možných řešení. Její inteligentní archivační systém ARTICO umožňuje zpřístupnit pásku běžným způsobem jako disk. Vytváří archivní kopie, replikuje data mezi centrálou a pobočkami, šifruje, inteligentně integruje diskovou část, páskovou knihovnu a offline archiv médií.

Jménem společnosti Quantum, jejímž jsme autorizovaným servisním a implementačním partnerem pro Českou a Slovenskou republiku, bychom našim zákazníkům rádi nabídli efektivní prostředek, který byl s úspěchem instalován již v řadě kasin. Umožnil tak mnohým společnostem nejen dostát zákonné povinnosti, ale současně se i vypořádat s archivací dat moderním a cenově dostupným způsobem.

Pro zjištění více podrobností nás neváhejte kontaktovat, rádi pro vás navrhneme řešení ušité přímo na míru vašim potřebám.